Živě

Fotbalisté v Itálii se vrátí k tréninku, v červnu by se mohlo hrát

26. dubna 2020 21:34 - Řím

Fotbalisté v Itálii budou moci od 4. května díky uvolňování vládních opatření proti šíření koronaviru začít s individuálním tréninkem. Od 18. května budou mít povoleno připravovat se ve skupinách a 2. června by se mělo začít znovu hrát.

 

Twitter

Hráči budou pravidelně testováni na přítomnost koronaviru. Ligové kluby přislíbily, že za každou použitou soupravu na testování covid-19 darují pět jiných. Chtějí tím zmírnit případnou kritiku, že by se nedostatkovým vybavením plýtvalo na zdravé fotbalisty.

Italská Serie A je přerušená od poloviny března a zbývá v ní odehrát dvanáct kol. Svaz prodloužil lhůtu na její dokončení do konce srpna.

Ronaldo se už chystá k návratu z Madeiry zpátky do Turína. Juventus má plán, jak svou hvězdu ochránit

V Itálii zemřelo s koronavirem přes 26 tisíc lidí, ale v uplynulých dnech se situace zlepšovala. Za poslední den bylo 260 obětí, nejméně od 14. března. Klesají i počty nově nakažených.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..