Inter - FC Turín 3:1Inter otočil zápas s Turínem a poskočil na druhé místo Serie A

Řím

Fotbalisté Interu Milán v dohrávce 32. kola italské ligy porazili doma po obratu v druhém poločase FC Turín 3:1. Soupeř pražské Slavie ze základní skupiny Ligy mistrů využil klopýtání Lazia Řím po koronavirové přestávce a posunul se o skóre na druhé místo tabulky.

Alexis Sánchez (vlevo) z Interu a turínský Nicolas Nkoulou.

Inter zvítězil poprvé po dvou kolech, přestože brzy prohrával. Brankáři Handanovičovi v 17. minutě vypadl míč po lehkém centru z rohu a nejlepší turínský střelec Belotti neměl problém dát 15. gól v ligové sezoně.

Favorit ale po poločase skóre během 13 minut třemi brankami otočil. Ve 48. minutě srovnal z voleje Young a za tři minuty se prosadil hlavou zblízka stoper Godín. V 61. minutě se pak po brejku s přispěním obráncovy teče prosadil Martínez.

Inter stejně jako Lazio ztrácí na vedoucí Juventus Turín osm bodů. FC Turín prohrál čtvrté z posledních pěti kol a na sestupové pásmo má náskok pěti bodů.