Rubriky:

Itálie

Ibrahimovic jedná s trenérem o návratu do švédské reprezentace

27. listopadu 2020 08:31 - Stockholm

Hvězdný útočník Zlatan Ibrahimovic by se po více než čtyřech letech mohl vrátit do švédské reprezentace. Fotbalový svaz uvedl, že kanonýr AC Milán o comebacku jedná s trenérem národního týmu Jannem Anderssonem.

 

Luca Bruno, ČTK/AP

Devětatřicetiletý Ibrahimovic naznačil návrat do reprezentace začátkem listopadu na sociálních sítích svou fotografií ve švédském dresu, ale v následných zápasech Ligy národů se v nominaci neobjevil. Jeho comeback však vyloučený není.

"Když ty dveře znovu otevřel, bylo samozřejmé, že si o tom co nejdříve musíme osobně promluvit," uvedl reprezentační trenér Andersson po prvním setkání s Ibrahimovicem, jež označil za "plodné a dobré". Jejich rozhovory budou pokračovat.

Ibrahimovic byl podvanácté vyhlášen nejlepším fotbalistou Švédska

Rodák z Malmö Ibrahimovic je s 62 góly ze 116 zápasů nejlepším střelcem v historii švédské reprezentace. Za národní mužstvo hrál naposledy na mistrovství Evropy v roce 2016. V nové sezoně má veterán výbornou formu: s deseti góly vstřelenými v šesti utkáních vede tabulku střelců italské ligy a tento týden byl podvanácté vyhlášen nejlepším švédským fotbalistou roku.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..