Neapol - Juventus 2:1 Itálie v šoku! Fotbalisté Juventusu nezvítězili ani ve 3. ligovém kole

11. září 2021 17:03 - Řím
(Aktualizováno: 11. září 2021 23:04)

Fotbalisté turínského Juventusu prohráli v Neapoli 1:2 a nezvítězili ani ve 3. kole italské ligy, což se jim stalo teprve podruhé za posledních 52 sezon a poprvé od ročníku 2015/16. Naopak domácí, kteří ve druhém poločase obrátili skóre, zůstali stoprocentní.

"Starou dámu" na Stadionu Diega Maradony poslal v desáté minutě do vedení Morata. V 57. minutě srovnal Politano a pět minut před vypršením základní hrací doby rozhodl Koulibaly.

"Hráčům nemůžu nic vyčíst. Proti Empoli jsme hráli hůř. Dneska jsme zaplatili za chyby. Snad v úterý v Malmö vstoupíme do Ligy mistrů lépe než do Serie A," řekl pro streamovací službu DAZN trenér Juventusu Max Allegri.

Bergamo doma podlehlo Fiorentině 1:2, všechny góly padly z penalt. Za "Fialky" se dvakrát prosadil Vlahovič, za Atalantu snížil Zapata.

Benátky v souboji nováčků zvítězily v Empoli 2:1 a připsaly si první výhru v ligové sezoně po úvodních dvou prohrách. Domácí nenavázali na vítězství na hřišti Juventusu.

Italská fotbalová liga - 3. kolo
Empoli - Benátky 1:2 (89. Bajrami z pen. - 13. Henry, 68. Okereke)
Neapol - Juventus Turín 2:1 (57. Politano, 85. Koulibaly - 10. Morata)
Bergamo - Fiorentina 1:2 (65. Zapata - 33. a 49. obě z pen. Vlahovič)

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.