Rubriky:

Itálie

Fotbalisté AC Milán budou mít kvůli fanouškům zavřený stadión

7. října 2013 20:01 - Milán

Fotbalisté AC Milán budou podruhé v sezóně pykat za špatné chování svých fanoušků. Rossoneri musejí odehrát jeden zápas bez diváků kvůli nevhodnému skandování příznivců během víkendového šlágru proti Juventusu. Hosté na San Siru vyhráli 3:2.

 

Massimo Pinca, ČTK/AP

Milán za zavřenými dveřmi odehraje 19. října utkání proti Udine a musí zaplatit pokutu 50.000 eur (1,3 miliónu korun). Klub považuje trest za nespravedlivý a hodlá se proti němu odvolat.

Serie A se snaží vymýtit rasistické a diskriminační chování fanoušků přísnějšími pokutami než v minulých sezónách. Za chování fanoušků už měly v tomto ročníku zavřené stadióny nebo jejich část AS Řím, Lazio a Inter Milán.

Utkání proti Juventusu mělo dohru i pro obránce Milána Philippea Mexése, jenž byl distancován na čtyři zápasy. Tři dostal za strčení turínského obránce Giorgia Chielliniho a jeden za červenou kartu, kterou dostal později v zápase

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..