Rubriky:

Fortuna liga

Chramosta v Portugalsku přesvědčil, je posilou Jablonce

9. února 2018 16:13 - Jablonec nad Nisou
(Aktualizováno: 9. února 2018 16:44)

Ztráty v útoku je třeba zacelit. Fotbalisté Jablonce získali na přestup Jana Chramostu z Mladé Boleslavi. Sedmadvacetiletý útočník během soustředění v Portugalsku přesvědčil o svých kvalitách a kluby dnes transfer dotáhly. Chramosta podepsal smlouvu na dva a půl roku. V Jablonci nahradí útočníky Stanislava Tecla a Ondřeje Mihálika, kteří v zimě severočeský klub opustili.

 

fkjablonec.cz

Čekají se od něj góly, jasná věc. Srovnání se svými předchůdci, kteří nedávno Střelnici opustili, se nebojí.

"Jsem rád, že přestup dopadl. Je důležité, že jsem s týmem už absolvoval i soustředění v Portugalsku. Seznámil jsem se tam s klukama i s klubem. Se vším jsem naprosto spokojený, takže se na nové angažmá moc těším," říká Jan Chramosta pro klubový web.

"Chtěl bych poděkovat Mladé Boleslavi a panu Dufkovi (prezidentovi klubu), že mi umožnili přestup. Patří jim velký dík z mé strany," dodává útočník, který si v Jablonci vybral dres s číslem 19.

Bývalý reprezentant do 21 let je odchovancem Mladé Boleslavi, kde strávil většinu kariéry. Jen v sezóně 2014/15 hostoval v Plzni. Na kontě má 192 startů a 52 branek v první lize. Dlouhodobě patřil mezi opory týmu, ale na podzim se mu v lize příliš nedařilo.

"Boleslav se s ním neloučila lehce. O to větší poděkování patří klubu v čele s panem Dufkem, který vyslyšel přání hráče po nové výzvě. Honza o přestup do Jablonce hodně stál," komentuje transfer Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest, která hráče zastupuje.

Chramosta připouští, že se v budoucnu do mateřského klubu vrátí. "Nechci se s Boleslaví loučit nadobro, budu ji sledovat a nevylučuji návrat. A samozřejmě nikdy nezapomenu na prožité úspěchy."

dos, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..