Rubriky:

Fortuna liga

Statistika: Ruský legionář vládl vytrvalcům, Hora nejlepším sprinterem

11. dubna 2018 16:29 - Praha

Klokani z Vršovic se vysokou výhrou nad vedoucí Plzní postarali o výsledek víkendu. Podrobná fitness data 23. kola fotbalové HET ligy pak ovládli jihlavský Vladislav Ljovin s Jakubem Horou z Teplic. Prvně jmenovaný naběhal nejvíc metrů ze všech, opora mužstva ze Stínadel zase urazila nejvíc metrů ve sprintu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Poctivou porci 11 991 naběhaných metrů si o víkendu připsal ruský záložník Vladislav Ljovin, čímž se stal nejlepším maratóncem kola. I díky němu tak Jihlava přivezla z Olomouce aspoň bod, byť většinu druhé půle hrála bez jednoho muže v poli.

V těsném závěsu za Ljovinem se v počtu naběhaných metrů umístili hrdina Bohemians Dominik Mašek se slávistou Tomášem Součkem, čtvrtou pozici pro sebe uzmul syn trenéra klokanů Martin Hašek. Pátý byl teplický Jakub Hora, který zase dominoval v rychlosti.

V utkání s Libercem zaznamenal 345 metrů ve sprintu, předčil druhého Karla Knejzlíka ze Slovanu. Třetí nejlepší sprinterský výkon kola pak zaběhl Jan Juroška ze Slovácka, čtvrtý skončil David Douděra z Dukly, pátý Alois Hyčka z Teplic. Nejvíc sprinterských náběhů si pak připsal právě Hora spolu s Vojtěchem Kubistou z Jablonce (oba 28).

Co se týče týmů, tak nejpilnějšími běžci byli hráči Liberce (116 842 metrů). Ve sprintu si nejvíc metrů připsali fotbalisté Teplic (1873 metrů).

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..