Rubriky:

První liga

Na Jágra s novým jménem. První liga mění název

30. července 2018 13:18 - Praha

Tuzemská druhá nejvyšší hokejová soutěž mění po třech letech svůj název. Fanoušci v Kladně, Českých Budějovicích a dalších třinácti městech už nebudou chodit na WSM ligu, titulárním partnerem soutěže se totiž stala společnost Chance, jedna z největších sázkových kanceláří v České republice.

 

Vít Šimánek, ČTK

V nejbližších pěti ročnících, tedy až do sezóny 2022/23, se bude soutěž hrát pod názvem CHANCE LIGA. Novým marketingovým partnerem druhé nejvyšší ligy se stala společnost BPA sport marketing, dosavadní výhradní marketingový partner Českého hokeje, reprezentace a Tipsport extraligy

„Druhá nejvyšší soutěž získala na prestiži, její úroveň roste a návštěvnost patří mezi srovnatelnými evropskými ligami k nejvyšším," uvedl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

V uplynulém ročníku dosáhla druhá nejvyšší česká soutěž průměrné návštěvnosti 1 892 diváků na utkání. Více fanoušků chodilo v Evropě na srovnatelné soutěže jen ve Švédsku a v Německu. Návštěvností, která byla nejvyšší v historii, překonala i elitní soutěže například na Slovensku, v Norsku, ve Francii či v Dánsku.

A není vyloučené, že v příští sezóně může být divácký rekord ještě posunut, vždyť hrající majitel kladenských Rytířů Jaromír Jágr je pro hokejové příznivce obrovským lákadlem... Velký zájem fanoušků navíc je i o zápasy Vsetína a Českých Budějovic.

„Pokrok, kterého dosáhla, potvrzuje i spojení s významným partnerem. Velmi si vážíme toho, že naše spolupráce bude dlouhodobá a významně rozšiřuje prostor pro prezentaci ligy, stejně jako klubů, které v ní nastupují." uzavírá Král.

škv, Sport.cz

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..