Ústí n. Labem - Kladno 6:4Jágr porážce Rytířů nezabránil. Přežil jsem to, hlásila legenda

Ústí nad Labem

Hokejisté Ústí nad Labem vyhráli v úterním přípravném utkání nad Kladnem 6:4. Středočechům nepomohl k lepšímu výsledku ani legendární útočník Rytířů Jaromír Jágr. Kladno vedlo po dvou třetinách 4:2, ale v poslední části hry čtyřikrát inkasovalo. Naposledy do odkryté branky. Jágr nevstřelil gól, nepřipsal si ani asistenci. "Přežil jsem to. Bohužel se nám nepodařila poslední třetina. Ale v pohodě... Ještě máme o něco míň než měsíc, než začne soutěž, tak máme na čem pracovat," řekl po utkání Jágr.

Jaromír Jágr znovu nastoupil za Kladno a odehrál celý zápas v Ústí nad LabemVideo: Sport.cz

Jaromír Jágr nastoupí znovu za Kladno. V Ústí má za sebou rozbruslení

Majitel a útočník kladenských Rytířů Jaromír Jágr měl zdravotní problémy, čtyři přípravné zápasy vynechal, ale v Ústí se rozhodl jít do akce. Rytíři i tak vedli po dvou třetinách 4:2, nakonec však Ústí vyhrálo 6:4.

Vystoupení nejproduktivnějšího Evropana v dějinách NHL přilákalo v Ústí nad Labem do hlediště 1451 diváků. Olympijský vítěz z Nagana, dvojnásobný světový šampion a držitel dvou prstenů za vítězství ve Stanleyově poháru předvedl několik pohledných akcí, ale na ledě nebyl u žádné vstřelené ani inkasované branky. "Cítím se tak, jak si zasloužím, takže nic moc," svěřil se po utkání.

Přípravné hokejové utkání:
Ústí nad Labem - Kladno 6:4 (1:1, 1:3, 4:0)
Branky: 6. Davídek, 24. a 57. Chlouba, 43. Hes, 45. Zukal, 60. Havel - 11. Kaut, 27. a 31. Redlich, 33. Strnad.