Jihlavští hokejisté znovu vysoko prohráli, s Chomutovem 2:6

19. prosince 2011 20:31 - JIHLAVA

Hokejisté Jihlavy utrpěli dva dny po debaklu 0:8 v Havlíčkově Brodě další vysokou porážku, v předehrávce 35. kola čtvrtý tým tabulky prohrál doma 2:6 s druhým Chomutovem. Vedení Dukly po sobotní blamáži ukončilo angažmá Tomáše Karpova, některým dalším hráčům snížilo plat a celému týmu zkrátilo prémie. I proto Jihlavané nastoupili s celkem s osmi hráči juniorky.

V brance si odbyl premiéru David Rittich, ale první start v seniorském tým mu zhořkl už po 43 vteřinách, kdy se ve vlastním oslabení prosadil chomutovský Gajovský. Hosté byli i dál lepším týmem a ve 22. minutě zvýšil Procházka. Pak se dostala ke slovu Dukla a pohlednou individuální akcí snížil z protiútoku v téže minutě Domin. V 28. minutě ale Sikora dokázal procedit puk mezi Rittichovými betony a znovu zvýšil.

Necelé dvě minuty z prostřední části se dohrávaly ve třetí třetině kvůli poškození reklamní plochy na mantinelu. I v poslední části hry Dukla na začátku inkasovala, prosadil se Mrázek, dorážkou z bezprostřední blízkosti pak zvýšil Jíra.

Korekci nepříznivého výsledku provedl v 54. minutě po přihrávce Čachotského Hodek, ale rozdíl vrátil znovu na čtyři branky Hafenrichter.

ČTK

Časová osa: Chance liga 2020/2021

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..