Rubriky:

První liga

Slavia našla nového trenéra

13. června 2018 11:48 - Praha

Necelý měsíc trvající bezvládí je u konce, hokejová Slavia už našla nového trenéra, který ji povede v nadcházející prvoligové sezóně. Nástupcem Milana Razýma, který zamířil do extraligového Litvínova, byl jmenován Miloš Říha mladší.

 

Jan Jedlička

Šestatřicetiletý syn nově zvoleného kouče českého národního týmu působil ve WSM lize už poslední tři ročníky, když vedl Litoměřice. Minulou sezónu navíc působil i jako asistent trenéra u reprezentační devatenáctky.

„Znám jeho práci z předchozích působení a k našemu týmu se jeví jako vhodný kandidát. Jeho trenérská filozofie zapadá do našich představ o práci s mladými hráči a odchovanci. V minulých sezónách ukázal své schopnosti v Litoměřicích a věřím, že se mu bude dařit i ve Slavii," prohlásil člen představenstva pražského klubu Vladimír Pitter.

Říha mladší dříve vedl mládež v Hradci Králové, v sezóně 2012/13 pak i seniorský, tehdy prvoligový, klub jako asistent. Stejnou funkci následně zastával i dva roky v extraligových Pardubicích. V ročníku 2015/16 vedl Dynamo i jako hlavní kouč, než byl po třech měsících nahrazen Richardem Králem.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..