Rubriky:

Tipsport extraliga

Dosud katastrofální sezona Pardubic má další oběť

29. listopadu 2019 14:25 - Pardubice

Dosud katastrofální sezona v podání hokejových Pardubic má další oběť. Představenstvo klubu se v pátek rozhodlo ukončit spolupráci s dosavadním sportovním manažerem klubu Jaromírem Kverkou. Osmačtyřicetiletý funkcionář přitom do Dynama přišel teprve letos v květnu a v létě se podílel na skládání mužstva pro sezonu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

To se ovšem evidentně příliš nepovedlo. Pardubicím patří v extraligové tabulce po dvaadvaceti odehraných kolech poslední čtrnáctá příčka a klubu hrozí, pokud nepřijde razantní zlepšení, pád do druhé nejvyšší soutěže.

„Současný stav sportovního úseku i neuspokojivé výsledky A-týmu nás přiměly k personálnímu zásahu," uvedl na klubovém webu generální ředitel Pardubic Martin Sýkora.

Sportovní úsek po Kverkovi nyní budou společně řídit člen představenstva Dušan Salfický, hlavní trenér Radek Bělohlav a skaut Jan Kolář.

Jsem znechucený, jaká špína se na mě hází! zuří slovenský reprezentant po konci v Pardubicích

Kverka, bývalý manažer Karlových Varů, není první obětí pardubického trápení. Už před ním skončil na postu hlavního kouče trenér Ladislav Lubina, z hráčů se Dynamo rozloučilo třeba s tehdejším kapitánem Tomášem Rolinkem, brankářem Jakubem Štěpánkem nebo naposledy s útočníkem Markem Hovorkou.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..