Rubriky:

Tipsport extraliga

Útočník Fryšara podepsal novou smlouvu ve Zlíně

20. února 2020 18:12 - Zlín

Hokejový útočník Štěpán Fryšara bude nadále působit v extraligovém Zlíně. Jedenadvacetiletý hráč podepsal s Berany novou víceletou smlouvu. Klub o tom informoval na svém oficiálním webu.

 

Dalibor Glück, ČTK

"Jsme rádi, že Štěpán zůstane součástí zlínského hokejového klubu. Nejen v letošní sezoně prokazuje, jak užitečným hráčem je pro tým. Je to velmi mladý pracovitý hokejista a vidím v něm velký potenciál do budoucna," uvedl generální manažer Martin Hosták.

Fryšara přišel do Zlína už v roce 2013 v mládežnickém věku ze Vsetína, za seniorský tým nastupuje třetí sezonu. "V aktuálním ročníku se hodně zlepšil a vedle poctivé práce přidal i řadu krásných hokejových momentů," řekl Hosták.

Rodák z Valašského Meziříčí doposud v extralize odehrál 136 zápasů, vstřelil 16 branek a přidal 19 asistencí. Devatenáct bodů si připsal v aktuální sezoně.

"Jsem tady spokojený, vybojoval jsem si pozici v extraligovém týmu. Cítím od vedení klubu a trenérů důvěru. Po hokejové stránce se dostávám stále výše a věřím, že v tomto trendu budu pokračovat," řekl Fryšara.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..