Rubriky:

Tipsport extraliga

Plzeň získala z Mladé Boleslavi Tomase výměnou za Důrase

8. prosince 2008 14:11 - PLZEŇ/MLADÁ BOLESLAV

K hráčské výměně došlo v hokejové extralize mezi Plzní a Mladou Boleslaví. Do západočeského týmu odchází z kádru středočeského nováčka útočník Roman Tomas, opačným směrem putuje jiný forvard Michal Důras. Oba týmy podle webových stránek mladoboleslavského klubu převzaly původní hráčské smlouvy.

Osmadvacetiletý Tomas by měl z pozice druhého nejproduktivnější hráče a nejlepšího střelce Mladé Boleslavi probudit uvadající plzeňskou ofenzivu. Ve 30 odehraných zápasech v probíhajícím ročníku české nejvyšší soutěže si připsal 16 bodů za devět branek a sedm asistencí. V extralize hrál také za Třinec a Litvínov.

O rok mladší Důras si na západě Čech vedl velmi podobně, když si ze 30 duelů připsal také 16 bodů díky šesti brankám a 10 přihrávkám. Pro Důrase je to první změna dresu v rámci extraligy. V Plzni působil od sezony 2003/04 a v minulém ročníku byl dokonce jejím nejproduktivnějším hráčem.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..