Rubriky:

Tipsport extraliga

Plekance by mohl v Brně nahradit jiný zkušený útočník Klepiš

17. srpna 2020 18:14 - Brno

Hokejisté extraligového Brna by mohli po nečekaném odchodu Tomáše Plekance najít náhradu v jiném zkušeném útočníkovi Jakubu Klepišovi. Podle serveru iSport.cz je jeho příchod na dobré cestě. Vedení Komety informaci nepotvrdilo. Sedmatřicetiletý Plekanec skončil v Brně před týdnem z vážných osobních důvodů poté, co onemocněla jeho maminka.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Mistr světa z roku 2010 Klepiš působil v posledních sezonách v Mladé Boleslavi, kam přišel během ročníku 2015/16 z Třince. Šestatřicetiletému hráči se zkušenostmi z NHL i KHL skončila ve středočeském klubu smlouva. Kontrakt s Kometou by mohl podepsat už v úterý.

"Situace s Plekym zrála, i tak je jeho odchod nová věc. S Klepišem jsme domluvení na nestandardní smlouvě. Věříme, že pomůže, jinak bychom to nedělali," uvedl kouč a majitel klubu Libor Zábranský s odkazem na složitou situaci v době pandemie koronaviru a s ní spojenou nejistotu.

Nečekaný konec. Plekanec nebude hrát za Kometu Brno

"Rozjednaných hráčů je víc, ale teď jsem to kvůli ekonomice víceméně pozastavil. Prioritou je vyjednávání s vládou o podpoře sportu," řekl Zábranský.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..