Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Třince nebudou kvůli koronaviru příští týden hrát

27. září 2020 22:05 - Třinec

Hokejisté extraligového Třince si kvůli nákaze koronavirem mezi hráči i v realizačním týmu odložili tři utkání, která měli sehrát v příštím týdnu. Oceláři oproti původním plánům nenastoupí v úterý ve Zlíně, v pátek nepřivítají Plzeň a v neděli se nepředstaví v Pardubicích. Klub o tom informoval na svém webu.

 

Slavomír Kubeš, ČTK

Třinec oznámil problémy se zdravotním stavem hráčů v sobotu s tím, že hokejisté i realizační tým podstupují testy na covid-19. Slezané si zároveň hned přeložili nedělní domácí zápas s Olomoucí.

Dnes poté potvrdili pozitivní nálezy, konkrétnější informace však nezveřejnili. Je však vysoce pravděpodobné, že tým čeká desetidenní povinná karanténa.

Testy potvrdily nákazu koronavirem v hokejovém Litvínově

"O případném přesunu dalších utkání bude rozhodovat stanovisko Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje," uvedli zástupci Třince. Po třech dnes odložených zápasech čeká Oceláře nejbližší duel v pátek 9. října, kdy by měli doma přivítat Liberec.

Hokejisté Vítkovic se po skončení karantény vrátili do tréninku

Třinec doposud v extralize odehrál jen dva zápasy, kvůli nákaze koronavirem v soupeřově kádru byl nucen přeložit si souboje s Kometou Brno a Vítkovicemi. Všechna utkání, která nejsou sehraná v řádném hracím termínu, se musejí dohrát nejpozději do 40 dnů. Jinak budou zápasy považovány za nesehrané a o jejich výsledcích rozhodne sportovně-technická komise ČSLH.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..