Živě

Hokejový obránce Hájek odchází na hostování do Slovanu Bratislava

19. listopadu 2010 11:08 - BRATISLAVA

Hokejový obránce David Hájek dokončí sezonu ve Slovanu Bratislava. Vedení Karlových Varů jej uvolnilo na hostování, neboť se mu v probíhajícím extraligovém ročníku příliš nedařilo. Třicetiletý odchovanec Chomutova, jenž v minulosti hrál extraligu i za Kladno, nastoupil jen v osmi zápasech a ani jednou nebodoval.

 

Petr Eret, ČTK

"Davidovi se nepovedlo navázat na jeho poslední výbornou sezonu 2008/09 na Kladně, po které do našeho klubu přestoupil. Jelikož Slovan aktuálně po výměně trenérů oživuje svůj kádr, dohodli jsme se na uvolnění Davida do konce této sezony. Pokud se mu na Slovensku bude dařit, jsme předběžně domluveni na tom, že by zde hráč mohl zůstat i další rok," komentoval změnu v kádru generální manažer karlovarské Energie Miroslav Vaněk.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..