Rubriky:

Tipsport extraliga

Odvolací komise APK LH zveřejní své rozhodnutí až ve středu

21. prosince 2010 15:17 - PRAHA

Rozhodnutí odvolací komise Asociace profesionálních klubů ledního hokeje, která řeší odvolání Plzně a Mladé Boleslavi proti bodovým odpočtům v extralize za neoprávněné starty hráčů, bude oficiálně zveřejněno až ve středu. Členové komise sice na dnešním jednání došli k rozhodnutí, předseda komise Mojmír Šatava jej však chce nejprve písemně sdělit klubům a vedení asociace.

"Chci, aby se to oni dozvěděli první. A ne z médií," vysvětlil Šatava. Stanovisko komise, ve které jsou vedle něj Martin Urban, Vladimír Šubrt, Zdeněk Haber a Bohumil Kožela, přičemž poslední dva nerozhodovali, má v plánu sepsat dnes večer.

Kvůli administrativním nesrovnalostem přišly za neoprávněné starty hráčů o body tři kluby české nejvyšší soutěže: Mladé Boleslavi bylo odečteno 22 bodů, Plzeň ztratila 19 a Kladno šest bodů.

Zatímco vedení Kladna trest přijalo, Mladá Boleslav i Plzeň se s ním nechtějí smířit a sáhly k odvolání. Oba kluby zároveň připustily možnost hájit se v případě neúspěchu soudní cestou.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..