Hlaváč chtěl ještě pomoci Kladnu a nastoupil krátce před odletem

22. října 2011 11:07 - KLADNO

Jako ve slavném českém filmu si dnes připadal hokejový útočník Jan Hlaváč, který po výpomoci týmu Rytíři Kladno v úvodu nové sezony nastoupí do angažmá ve švédském Linköpingu. Tam se jako již tradičně v minulých letech přesouvá později kvůli tamním daňovým zákonům.

 

Jan Handrejch, Právo

"Opravdu je to pro mě dnes velice hektický den, protože jsem ještě chtěl Kladnu pomoci. Nazval bych to akcí 'kulový blesk'," konstatoval Hlaváč po skončení utkání na kladenském zimním stadionu a připomněl tak název onoho filmu, přičemž jen nedlouho poté už musel být na letišti připraven k odletu.

"Ve 22 hodin letím z Ruzyně a zítra již ve čtyři hodiny odpoledne hraji za nový klub ve Skelleftea," přiblížil dvojnásobný mistr světa. "Dnes nám naštěstí zápas vyšel, prakticky nám tam napadalo všechno. Jsem samozřejmě nesmírně rád, že jsem se mohl rozloučit výhrou," doplnil Hlaváč.

Pokud má hodnotit celé angažmá v dresu Rytířů, je relativně spokojen. "Kdyby mi někdo před sezonou řekl, že když budu odjíždět a Kladno bude mít na svém kontě 18 bodů, tak bych tomu vůbec nevěřil. Některé zápasy nám vyšly stoprocentně, v jiných už to ale bylo horší," přemítal Hlaváč.

Svoji produktivitu se čtyřmi góly a dvěma asistencemi v 11 vystoupeních komentoval střízlivě. "Možná jsem si představoval, že vstřelím více branek, ale na druhé straně jsem mohl být i méně úspěšný, takže i z osobního pohledu jsem si nevedl špatně. Na angažmá na Kladně budu rád vzpomínat," uzavřel v poklusu Hlaváč před svou skandinávskou misí.

ČTK

ČT sport Třinec - Liberec dnes 18:00
20210418T18:00:00+0200
Třinec vs. Liberec
Třinec vs. Liberec
Třinec
Liberec

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..