Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Třinecký brankář Hamerlík má vykloubené rameno, Slováky neposílí

24. dubna 2015 12:14 - Třinec

Třinecký hokejový brankář Peter Hamerlík má z pátého finálového utkání proti Litvínovu vykloubené rameno. Třiatřicetiletému slovenskému gólmanovi se tak rozplynula šance na případný start na mistrovství světa v Praze a Ostravě v národním týmu vedeném českým koučem Vladimírem Vůjtkem. Hamerlík má ruku zafixovanou a čeká, zda nebude muset podstoupit operaci.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Rodák z Myjavy se zranil v 74. minutě prodloužení nedělního utkání s Litvínovem, když se krkolomně pokoušel zabránit dorážce Martina Ručinského. Puk uvízl na vnitřním polstrování brankové konstrukce a rozpoutala dohady o regulérnosti branek.

"Jak jsem se po tom puku zkoušel natáhnout rukou, zapřel jsem se o tyčku, tělo nemělo kam uhnout a došlo k vykloubení. V momentu jsem věděl, že je zle. Tělem mi projela strašná bolest, nemohl jsem pak rukou ani pohnout," řekl Hamerlík, který ze stadiónu putoval do třinecké nemocnice.

V sérii naskočil od třetího utkání místo Šimona Hrubce a hned v prvním litvínovském duelu čistým kontem přispěl k prvnímu vítězství Ocelářů. Účastník tří světových šampionátů má s Třincem mistrovský titul z roku 2011.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..