Rubriky:

Tipsport extraliga

Výborný s Jelínkem povedou hokejisty Sparty i v příští sezóně

18. ledna 2006 15:58 - PRAHA

Hokejisty pražské Sparty povedou také v příští sezóně současní trenéři František Výborný a Marian Jelínek. Vedení klubu uplatnilo opci a prodloužilo s oběma smlouvu i na ročník 2006/2007. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Pro trenérskou dvojici je to motivace před klíčovými zápasy, které rozhodnou o tom, zda se jeden z nejbohatších klubů v extralize protlačí do play off. "Tahle nabídka mě potěšila ještě více než ta první," uvedl v rozhovoru na stránkách klubu Výborný v narážce na první kontakt před podzimním příchodem do Sparty v době, když se ještě věnoval pouze slovinské reprezentaci.

Za jeden ze stěžejních úkolů pro letní pauzu považuje udržet kostru současného týmu pohromadě. "V minulých letech se jádro týmu nedrželo. Pouštěli se i hráči, na kterých se mělo stavět. Musíme nyní pracovat na tom, aby se jádro znovu vytvořilo," uvedl Výborný. A dodal, že by v Holešovicích rád přivítal svého zetě Jaroslava Hlinku, jehož se v létě pokusí vyvázat ze smlouvy v Klotenu. "Věřím tomu, že se to pro příští rok povede a bude tu působit," řekl.

Výborný s Jelínkem vystřídali na začátku listopadu odvolaného Jaromíra Šindela, který byl s jedním z největších favoritů extraligy v tabulce až osmý. Stejná příčka patří Pražanům i v současnosti.

ČTK

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..