Rubriky:

Tipsport extraliga

Po pěti letech s generálním partnerem. Sparta spojila síly s řetězcem supermarketů

1. září 2016 13:00 - Praha

Pětileté období bez ryze generálního partnera je u konce. Hokejová Sparta na čtvrteční tiskové konferenci v Brožíkově síni na Staroměstské radnici oznámila, že na příští tři sezóny spojuje své jméno s potravinovým řetězcem Billa.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Logo nového generálního partnera bude úřadující extraligový vicemistr nosit i na svých dresech, a to nad tradičním rudým znakem ve tvaru písmene „S".

„Společnost Billa má v Čechách dlouholetou tradici a je ve svém poli působení stejně dobře známá jako Sparta v hokejovém prostředí. Jsem rád, že díky tomu získáváme prostředky i na provoz naší mládeže, na kterou klademe velký důraz," pochvaluje si předseda představenstva pražského klubu a od srpna i jeho majitel Petr Bříza.

„České republika je světově proslulou hokejovou zemí a Billa je lídrem na trhu mezi supermarkety. Společně se zasloužíme o kvalitní a úspěšnou budoucnost. Partnerem Sparty jsme se stali zejména pro její dlouholetou tradici ve výchově mladých talentů. Investice do buducnosti příštích generací jsou přímo součástí naší firemní vize stejně jako sponzoring sportu a zdravého životního stylu. Nové partnerství do toho skvěle zapadá," uvedl Jaroslaw Szczypka, generální ředitel Billa ČR.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..