Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Motor se rve o extraligu, fanoušci mu přejí až z Havaje

29. března 2017 16:19 - Praha

Snaží se dostat mezi elitu. Hokejisté Motoru České Budějovice v prvním barážovém utkání o extraligu uspěli na ledě Pardubic, když jim k výhře 2:1 výrazně pomohl teprve devatenáctiletý brankář Petr Kváča. Ten pochytal sedmatřicet střel a fanoušci tohoto klubu si užili první barážovou radost. A nejen ti na stadiónu, Motor má fanoušky snad všude. Palce drží v New Yorku i na Havaji.

 

Josef Vostárek, ČTK

Z Anguilly (ostrov v souostroví Malých Antil) poslal zdravici Andrew Ference, který v době výluky NHL v Budějovicích hrál. Z New Yorku se ozval herec Jiří Mádl. Reprezentační gólman Alexander Salák si našel čas na hokej i na Havaji. Svého favorita na postup má i motocyklový závodník Jakub Smrž. K němu se přidal i brankář Čerepovce Jakub Kovář.

„Přeji hráčům pevné nervy, hodně štěstí, ať si to co nejvíce užijí a ať to dobře dopadne. Fanouškům pak přeji skvělé hokejové zážitky se sladkým koncem. Postup do extraligy je přáním nás všech, kteří jsme s budějovickým hokejem nějak spjati. Budu držet pěsti!" zveřejnil klub na svých webových stránkách Kovářův vzkaz.

Pozadu nezůstal ani budějovický odchovanec a hráč Columbusu Lukáš Sedlák. „Ukažte všem to naše jihočeské srdce a vybojujte to pro ty nejlepší fanoušky v republice."

Přání dorazilo i z kuchyně, poslal jej kuchař Martin Škoda. „Dneska jsou mi sice bližší nože a sporáky, ale bývaly časy, kdy to byly brusle a hokejka. Je super vidět bývalý spolužáky a spoluhráče Kondora, Gábiče nebo Pavla Pýchů, jak dneska válí za áčko."

lik, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..