Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Rozhodčí omylem sundal v extralize hráče loktem. Pak se omluvil

4. ledna 2018 12:50 - Praha

Hokej je tvrdá hra a někdy se do toho vloží i rozhodčí. I když nechtěně. Tento případ nastal ve středu v Pardubicích ve 36. kole Tipsport extraligy. Sudí Roman Svoboda ve druhé třetině složil Patrika Poulíčka. Nechtěně, ale jeho loket vykonal své, až hokejka letěla vzduchem. Pardubický útočník chvíli sbíral síly na ledě.

 

Profimedia.cz

„Viděli jste to?" ptal se hned Tomáš Rolinek rozhodčího. „To jsem byl já," šel s pravdou ven muž v pruhovaném. „Ahááá," reagoval pardubický kapitán.

Patrik Poulíček po výhře nad Olomoucí

„Mezi našimi bílými helmami asi budu svítit. Pro mě se ale nic nemění, stále budu chtít hrát svůj hokej. Toto ocenění mi dělá radost, v gólech a asistencích to je u mě k pláči, tak jsem aspoň vyhrál tuto statistiku. Uvidíme, jak to půjde v lednu,“ říká útočník Patrik Poulíček, jenž vyhrál prosincové hodnocení Radegast indexu. Ve videorozhovoru dále hovořil o cennosti výhry v utkání s HC Olomouc, o své roli v týmu, partě v Dynamu, cizincích a také o pokutě, kterou dostal za filmování v posledním prosincovém utkání. Pusťte si takřka osmiminutové povídání se čtyřiadvacetiletým útočníkem!

Zveřejnil(a) HC Dynamo Pardubice dne 3. leden 2018

Poulíček sledoval hru, rozhodčí byl zády a zvedl pravou ruku. V ten okamžik došlo ke střetu. Loket narazil na hlavu. (Druhá minuta ve videu).

„Takový knokaut jsem už dlouho nedostal. Sám byl v klinči s hráčem, asi zavrávoral a vyletěly mu ruce a já to schytal, ale omluvil se. Nic jsem v tu chvíli nestihl, byl jsem na znaku na ledě, ale tušil jsem, že to byla ruka rozhodčího," okomentoval už s úsměvem nečekané k.o. Poulíček po výhře nad Olomoucí 3:1.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..