Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Zlín bude i nadále trénovat Svoboda, končí Hamrlík i Veselý

29. března 2018 12:48 - Zlín

Hokejisty extraligového Zlína povede i nadále jako hlavní trenér Robert Svoboda. U týmu ale na vlastní žádost končí asistent Martin Hamrlík. V příští sezóně už nebude dres Beranů oblékat ani kapitán Ondřej Veselý, který se ve 40 letech rozhodl ukončit kariéru.

 

Dalibor Glück, ČTK

"V těchto dnech jsme se dohodli na pokračování spolupráce s trenérem Robertem Svobodou v roli hlavního trenéra A týmu. Sezóna byla po sportovní stránce povedená a trenéři na tom měli velkou zásluhu. Teď nás společně čeká doladění smlouvy a sestavení realizačního týmu," uvedl generální manažer Martin Hosták na klubovém webu.

Společně se Svobodou ale už u týmu, který v aktuální sezoně postoupil do předkola play off, nebude působit Hamrlík. Bývalý úspěšný zlínský obránce podle MfDnes u mužstva ze zdravotních důvodů končí. "Začínal u mládeže, kde odvedl skvělou práci. Chceme se s ním bavit, jakou formou by mohl v klubu pokračovat," řekl Hosták.

Regionální MfDnes také informovala o konci kariéry Veselého, který v extralize odehrál 1156 zápasů a získal tři tituly. Z toho dva ve zlínském dresu. "Rádi bychom ho zapojili do dění v klubu," řekl sportovní manažer Beranů Jiří Šolc.

Nové smlouvy ve Zlíně podepsali obránci Dalibor Řezníček a Jakub Ferenc, i útočník a nejlepší střelec týmu Zdeněk Okál. Klub uplatnil opci na Štěpána Fryšaru, Daniela Gazdu a Martina Padrnose.

ČTK

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..