Rubriky:

Tipsport extraliga

Skvělá zpráva pro Plzeň. Majitel osmi titulů pokračuje v kariéře

24. dubna 2018 16:12 - Plzeň

Veterán Ondřej Kratěna oblékne dres plzeňské Škody i v příští sezóně! Jednačtyřicetiletý útočník, který v tuzemské extralize získal osm mistrovských titulů, se rozhodl pokračovat ve své úspěšné a bohaté hokejové kariéře.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

Po semifinálovém vyřazení s brněnskou Kometou netajil velké zklamání a zvažoval svoje další kroky. „Musím si celou sezónu v klidu rozebrat. Podívat se, jestli jsem pro tým ještě přínosem. Jestli mám na to pokračovat, nebo už je čas skončit. Série s Kometou mi nastavila nějaké zrcadlo," tvrdil Kratěna.

Vedení Plzně však o svoji oporu, která má na kontě 1125 utkání v nejvyšší soutěži s bilancí 335 gólů a 427 asistencí, nepřijde. „Ondra chtěl nějaký čas na rozmyšlenou. My jsme mu ale hned řekli, že chceme, aby v Plzni pokračoval. Myslíme si, že mančaftu má určitě ještě co dát. Jsem rád, že bude součástí našeho týmu i v nové sezóně," řekl sportovní manažer klubu Tomáš Vlasák.

Rodák z Čeladné, jenž v minulosti působil i v Olomouci, Vsetíně, Spartě nebo finském Oulu, hraje v Plzni od roku 2011. Vedle letošního bronzu s Plzní vlastní šikovný křídelník stejný kov i ze světového šampionátu v roce 1997.

V základní části uplynulého ročníku zaznamenal v 41 zápasech 29 bodů (11+18).

Jan Švanda, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..