Rubriky:

Tipsport extraliga

Straka už nebude na střídačce Plzně!

25. dubna 2018 12:20 - Plzeň

Martin Straka se na střídačku hokejistů Plzně v příští sezóně už nepostaví. Majitel a generální manažer klubu, který v nedávno skončeném extraligovém ročníku dovedl Škodu v roli hlavního trenéra k bronzovým medailím, se přesune zpět do kanceláře.

 

Václav Šálek, ČTK

Bývalý vynikající útočník koučoval tým od října 2016, kdy odvolal svého staršího bratra Michala. Původně měl být na střídačce jen dočasným řešením, nakonec však u mužstva zůstal i pro další sezónu, v níž si Západočeši vedli skvěle. Po suverénní jízdě získali Prezidentský pohár pro vítěze základní části, v play off nakonec zůstali těsně před branami vysněného finále.

Další trenérský úspěch ale prozatím nepřidá. „Martin byl časově hodně vytížený, v nadcházející sezóně tak povedou tým Ladislav Čihák a Jiří Hanzlík," vysvětlila tisková mluvčí klubu Lucie Mužíková.

S osvědčenou dvojicí bude dál úzce spolupracovat i současný asistent reprezentačního trenéra Jaroslav Špaček, brankáře bude mít stejně jako v předešlých třech letech na starosti Rudolf Pejchar. „Ke změně ale dochází na pozici kondičního kouče. Místo Jaromíra Lišky se jím stane někdejší obránce Jan Snopek," doplnila Mužíková.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..