Bulis a Brendl skórovali při výhrách v KHL

MOSKVA

Útočník Jan Bulis vstřelil vítězný gól hokejistů Atlantu Mytišči, kteří v sobotu v Kontinentální lize zdolali 3:0 Chabarovsk. Svou osmou brankou v sezoně český hráč otevřel skóre v 36. minutě. Bulisův tým si upevnil suverénní vedení v soutěži.

Jan Bulis před brankou CSKA Moskva - ilustrační foto

Už patnáctý gól dal jiný český útočník Pavel Brendl, který ve 46. minutě zpečetil vítězství Torpedu Nižnij Novgorod nad Novosibirskem 4:1. Nejproduktivnější hráč vítězného celku se v tabulce střelců vyrovnal Jaromíru Jágrovi z Omsku a Alexandru Pěrežoginovi z Ufy. Více branek nastřílel v KHL pouze lídr kanadského bodování Jan Marek z Magnitogorsku, který má na kontě 19 gólů.

Výsledky:
Nižnij Novgorod - Novosibirsk 4:1 (za domácí Brendl 1+0), MVD Balašicha - Novokuzněck 5:1 (za hosty Horáček 0+1), Jaroslavl - Voskresensk 1:2 v prodl., Petrohrad - Barys Astana 4:2, Atlant Mytišči - Chabarovsk 3:0 (Bulis 1+0).