Živě

Hokejový Slovan Bratislava získal sedmý nejbohatší Slovák Hrubý

16. července 2020 16:07 - Bratislava

Novým majitelem hokejového Slovanu Bratislava se stal jeden z nejbohatších Slováků, Rudolf Hrubý. Spoluzakladatel softwarové společnosti ESET podle slovenských médií získá tradiční klub od Juraje Širokého, který ho vlastnil čtvrt století. S novým vlastníkem se do Slovanu vrací bývalý generální manažer Maroš Krajči, který s týmem získal šest mistrovských titulů. Klub o tom informoval na svém webu.

 

Twitter@hcslovanba

"V nejbližších dnech budou ještě probíhat jednotlivé úkony právního procesu převzetí společnosti," informoval Slovan v prohlášení.

Klub se v posledních sezonách potýkal s vážnými finančními problémy, kvůli kterým loni po sedmi letech opustil KHL a vrátil se do slovenské extraligy. Na jaře se po předčasném konci nejvyšší slovenské soutěže rozhodl kvůli ekonomickým dopadům pandemie koronaviru utlumit činnost a neprodloužil smlouvy hráčům, členům realizačního týmu a většině zaměstnanců.

Nový majitel Slovanu Hrubý je podle časopisu Forbes s majetkem ve výši 630 milionů eur (16,8 miliardy korun) sedmým nejbohatším Slovákem.

ČTK

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..