Živě

Hokejisty Kunlunu nově povede jako hlavní kouč olympijský vítěz a držitel Stanley Cupu

20. července 2020 09:42 - Moskva

Hokejisty Kunlunu, ve kterém působí i český brankář Šimon Hrubec, bude v Kontinentální lize nově trénovat Alexej Kovaljov. Bývalý vynikající útočník, vítěz olympijského turnaje z roku 1992 i Stanleyova poháru z roku 1994 v dresu New York Rangers nahradí ve funkci Američana Curta Frasera, jemuž dosud dělal asistenta.

 

Twitter

Sedmačtyřicetiletý Kovaljov se stal pátým trenérem v historii čínského klubu, jenž působí v KHL od roku 2016. V play off se představil jen v první sezoně, v předešlém ročníku Kunlun obsadil 10. místo ve Východní konferenci. Kovaljov působí v klubu od roku 2018, nyní jej čeká premiérové angažmá jako hlavního trenéra.

Kunlun bude v nadcházející sezoně hrát své domácí zápasy v Mytišči u Moskvy. Do Ruska se tým přesunul kvůli pandemii koronaviru.

ČTK

Časová osa: KHL 2020/2021

Filtr článků - Kontinentální liga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..