Živě

Pozor, hokejový nálet! Tohle bylo o fous, puk mu málem rozčísl hlavu

19. února 2019 14:58 - Praha

Letící puk může vystrašit, zasáhnout, ublížit, ale také vás nechat chladným, pokud si jedete zrovna ve svém světě. Důkazem jsou tři momenty z NHL, které pro nezúčastněné spíše vyvolají úsměv na tváři.

 

Prvním je hokejový komentátor Pierre McGuire z NBC, který stál při utkání Columbusu s Tampou Bay mezi střídačkami a letící puk se málem stal kulkou, která mu mohla rozčísnout čelo.

Ve zpomaleném záběru můžete vidět reakci muže s mikrofonem, která ale přišla pozdě. Až puk proletěl, hlava zareagovala a cukla. Tentokrát se nic nestalo.

S podobnými zážitky se setkávají i hráči. Každý reaguje po svém. Před pár dny se jeden takový moment přihodil na střídačce Toronta. Na fotce můžete vidět dva trenéry a čtyři hráče, kteří se snaží uhnout, chrání si obličeje. Jen John Tavares v klidu sedí, jako by se nic nedělo. Proč? Asi byl myšlenkami mimo střídačku.

Svoji zkušenost s návštěvou puku na tváři má také hvězda Washingtonu. Alexandr Ovečkin schytal pozdrav, když sledoval probíhající zápas. Naštěstí náraz z části ztlumilo plexisklo. Rus si jen zkontroloval nos, zuby a hrál dál. A kdo stál vedle něj a možná ho zachránil? Ano, muž s mikrofonem...

lik, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..