V příští sezóně se bude hrát zápas NHL pod širým nebem v Bostonu

10. dubna 2009 12:34 - NEW YORK

V zámořské NHL se i v příští sezóně uskuteční zápas pod širým nebem. Podle serveru tsn.ca se duel odehraje na Nový rok v Bostonu na baseballovém stadiónu Fenway Park s kapacitou 37 000 diváků. Soupeř domácích hokejistů Bruins zatím nebyl vybrán.

Duel NHL pod širým nebem by si tak mohl zahrát další český hokejista, neboť v týmu Bostonu působí český útočník David Krejčí. Letos si netradiční utkání vyzkoušeli Jiří Hudler z Detroitu a Martin Havlát z Chicaga, loni si proti sobě zahráli Petr Sýkora z Pittsburghu a Jaroslav Špaček s Alešem Kotalíkem z Buffala.

Zámořská soutěž má se zápasy pod širým nebem skvělé zkušenosti. Poprvé se hrálo v roce 2003, když se před 57 167 příznivci utkaly Edmonton s Montrealem. Loni na Ralph Wilson Stadium v městečku Orchard Park na předměstí Buffala viděla zápas s Pittsburghem rekordní návštěva NHL 71 217 diváků, letos na Nový rok v Chicagu přišlo na duel s Detroitem 40 818 lidí.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: