Rubriky:

NHL

Dvořáka z Edmontonu čeká pauza kvůli zraněnému kolenu

9. května 2006 12:02 - SAN JOSE

Český hokejista Radek Dvořák s největší pravděpodobností vypadne na nějaký čas ze sestavy Edmontonu a je možné, že už do série play-off NHL se San Jose nezasáhne. Trojnásobný mistr světa si poranil koleno během nedělního utkání v Kalifornii a v pondělí už do druhého duelu nezasáhl.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Půjde na důkladné vyšetření, až se vrátíme do Edmontonu. Předpokládám, že si nezahraje velkou část série," řekl agentuře Canadian Press trenér Craig MacTavish ještě před pondělním utkáním. Také v něm Oilers neuspěli a prohrávají 0:2 na zápasy.

Pravý křídelní útočník Dvořák si pravé koleno poranil v neděli během třetí třetiny, když po střetu se soupeřem narazil na hrazení. Devětadvacetiletý táborský rodák poté odkulhal z ledu a do zápasu již nezasáhl.

"Cítil jsem ostrou bolest uvnitř kolena, možná je něco s křížovými vazy. Prostě jsem už potom nemohl bruslit. Doufám, že se brzy vrátím a týmu pomůžu," uvedl Dvořák, jenž nastupoval ve čtvrtém útoku s Ethanem Moreauem a Remem Murraym.

V sestavě Oilers tak zbyli z českých hráčů obránce Jaroslav Špaček a útočník Aleš Hemský. Dvořák, jenž se neprobojoval na olympijské hry do Turína, vynechal již 18 zápasů základní části kvůli poranění třísel.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..