Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Hokejoví fanoušci ukázali srdce, na ledě přistálo 23 096 plyšáků pro děti

21. prosince 2010 14:45 - PRAHA

Halu zaplavilo plyšové krupobití, které nemělo konce. Stále nebyl konec - 23 096krát fanoušci vhodili na led hebkou hračku, medvěda. Populární vánoční nadílka při utkání juniorského hokejového týmu Calgary Hitmen. Na zápas do hlediště dorazilo 16 844 diváků, ti přispěli charitativním organizacím svými dárky pro děti.

 

Dosavadní rekord plyšáků na ledě patří roku 2007, když přes plexisklo přeletělo 26 919 pozdravů. Letos jich bylo o pár stovek méně.

„Myslím, že je úžasné, když tolik fanoušků přinese tolik medvědů. Nyní všechny charity a agentury pro děti dostanou medvědy,“ zářil štěstím Mike Moore, ředitel obchodních operací klubu.

Letos se konal již šestnáctý ročník plyšového šílenství. Fanoušci se dočkali už ve čtvrté minutě utkání, tehdy padl první gól domácích. A to je jasný povel pro vypuknutí plyšového hromobití.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.