Rubriky:

Ostatní

Živě

Jágr je v Top 10 největších sportovních gamblerů historie, píše americký magazín

22. července 2011 10:11 - PRAHA

Hříchy z mládí se nezapomínají. Alespoň tak soudí americký magazín Complex, který Jaromíra Jágra zařadil mezi sportovní desítku největších gamblerů historie. Těch, kteří rádi sází, navštěvují kasina a věří ve vrtkavé štěstí. Největší česká hokejová hvězda je umístěna na deváté příčce. Na čelo se prosázel golfista John Daly, který údajně prohrál až šedesát miliónů dolarů.

 

Jan Handrejch, Právo

Podle Complexu se Jágr do žebříčku dostal za roky minulé, kde měl před lety údajně dlužit 950 tisíc dolarů z internetového sázení. V roce 2003 měl mít závazek 500 tisíc dolarů u společnosti CaribSports, která sídlí na Belize. V tomtéž roce měl mít komplikace za 3 milióny dolarů neodvedených na daních. Dnes by ale mělo jít už o minulost. Přesto hříchy se nezapomínají. V tomto výčtu se dostalo i na prohřešek téměř sto let starý.

Druhé místo obsadil bývalý basketbalista NBA Charles Barkley, který měl v kasinech „zapomenout“ 10 miliónů dolarů. Sám před lety o sobě říkal. „Já nejsem vzorem, musím s hazardem přestat.“

Na třetí pozici se prosázel další basketbalista - Michael Jordan. Ten si zamiloval pokerový stůl a také sázky při golfu, který sám hraje.

Kuriózní kapitolou je osm hráčů baseballu z týmu Chicago White Sox, kteří v roce 1919 prodali Světovou sérii. Po roce vyšetřování jim byla zakázána činnost.

Mezi „elitu“ se probojoval i golfista Tiger Woods, který se nebál vysokých sázek. Údajně měl otevřený kredit do hranice jednoho miliónu dolarů v Grand Casino MGM.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.