Rubriky:

Ostatní

Brutální atak! Hokejista šel pomstít svého bratra, soupeře poslal do nemocnice

12. března 2016 11:14 - Praha

Měl pocit, že se jeho bratr stal terčem úmyslného zákroku, proto se rozhodl ho jít pomstít. Obránce týmu Nacka Viktor Thomasson to ale v nižší švédské hokejové soutěži provedl neobyčejně brutálním způsobem. Nic netušícího Kanaďana Tommyho Latouche-Gauvina z Balsty krosčekoval do hlavy a poslal ho do nemocnice. Dá se očekávat, že od disciplinární komise soutěže obdrží třiadvacetiletý Švéd exemplární trest.

Daniel Thomasson se s Latouchem-Gauvinem nepříjemně srazili koleny a zůstali otřesení na ledě. Viktor Thomasson však nabyl dojmu, že se jednalo o úmyslný zákrok na svého o dva roky staršího bratra, a tak vystartoval přes celé kluziště za Kanaďanem. Nevybíravě a mimořádně brutálně ho krosčekoval do hlavy.

„Byl to špatný způsob, jakým se rozhodl ochránit svého bratra. Vůbec to nebylo hezké a očekávám, že jej čeká dodatečný trest," uvedl na adresu svého svěřence trenér Nacky Hakan Ferm pro švédský list Expressen.

Latouch-Gauvin byl po zákroku, za který Thomasson obdržel trest do konce utkání, převezen do nemocnice a stěžuje si na velké bolesti krku. Podle prvních zpráv by ale zranění nemělo být vážné.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní