Ostatní

Parádní představení! Dvojnásobný nejlepší střelec extraligy už řádí ve Švýcarsku

24. listopadu 2017 22:57 - Davos

Byl pořádně vidět. Dominik Kubalík z Ambri Piotta vstřelil ve svém třetím zápase ve švýcarské lize premiérové dva góly, ke kterým přidal dvě asistence a výrazně pomohl k vítězství 7:2 nad Davosem.

Vlastimil Vacek, Právo

Jednou brankou se na vítězství hostů podílel další český útočník Lukáš Lhoták, jemuž Kubalík přihrál na úvodní gól zápasu. Za vyrovnaného stavu 2:2 pak dvaadvacetiletý reprezentant přihrál v první minutě druhé třetiny na vítězný gól Müllerovi a vzápětí sám zvýšil na 4:2. Skóre pak zpečetil v polovině poslední části z přesilové hry.

Po třech startech ve švýcarské lize tak má dvojnásobný nejlepší střelec extraligy Kubalík na kontě pět bodů za dvě branky a tři asistence. Naprázdno vyšel jen při premiéře na ledě Zugu, nyní bodoval podruhé za sebou.