Motorkář v plamenech. Diváky na okruhu v Buenos Aires vyděsil nebezpečný incident

16. května 2019 08:44 - Buenos Aires/Praha

Cíl argentinského závodu superbiků se proměnil v ohnivé drama. Diváci na okruhu v městě Buenos Aires byli o víkendu svědky děsivého momentu, když motocykl jednoho z jezdců zachvátily plameny. Incident se naštěstí obešel bez zranění.

Nebezpečný incident se přihodil argentinskému závodníkovi Hernánu Medinovi během nedělního odpoledne v Buenos Aires. Podnik jihoamerických superbiků kategorie Super Sport 600 na okruhu Autódromo Oscar y Juan Gálvez byl u konce a jezdci kroužili ve volném tempu tratí.

Těsně za cílovou rovinkou Medinovi zhasl jeho stroj. Argentinský závodník se ho pokoušel znovu nastartovat, ale k jeho zděšení z motocyklu začaly šlehat plameny. Jezdec na nic nečekal a před ohněm utekl do bezpečné vzdálenosti.

Hořící motocykl se podařilo rychle uhasit. Na záběrech místní televize je pak vidět, jak traťoví komisaři odvážejí Argentince do depa zpět k jeho týmu. Incident se naštěstí obešel bez zranění.

pb, Sport.cz

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.