Ptáčníková čeká s Kudličkou dceru

20. července 2018 18:58 - Praha

Po Denise Rosolové a Barboře Špotákové se chystá na mateřské povinnosti další špičková česká atletka. Bývalá mistryně Evropy ve skoku o tyči Jiřina Ptáčníková čeká potomka, jehož otcem bude další český rekordman v této disciplíně Jan Kudlička.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dvaatřicetiletá Ptáčníková nezávodí od začátku sezóny, dnes prostřednictvím sociálních sítí s o dva roky mladším Kudličkou zveřejnili důvod.

„Chtěli bychom se s vámi podělit o radostnou zprávu. V lednu už budeme doma ve třech, připojí se k nám naše malá princezna. Už se na ni moc těšíme," napsala Ptáčníková, která má za sebou dva roky trvající manželství s překážkářem Petrem Svobodou. S Kudličkou se zasnoubila před třemi lety.

sob, Sport.cz, Právo

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.