Rubriky:

Atletika

Ptáčníková čeká s Kudličkou dceru

20. července 2018 18:58 - Praha

Po Denise Rosolové a Barboře Špotákové se chystá na mateřské povinnosti další špičková česká atletka. Bývalá mistryně Evropy ve skoku o tyči Jiřina Ptáčníková čeká potomka, jehož otcem bude další český rekordman v této disciplíně Jan Kudlička.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dvaatřicetiletá Ptáčníková nezávodí od začátku sezóny, dnes prostřednictvím sociálních sítí s o dva roky mladším Kudličkou zveřejnili důvod.

„Chtěli bychom se s vámi podělit o radostnou zprávu. V lednu už budeme doma ve třech, připojí se k nám naše malá princezna. Už se na ni moc těšíme," napsala Ptáčníková, která má za sebou dva roky trvající manželství s překážkářem Petrem Svobodou. S Kudličkou se zasnoubila před třemi lety.

sob, Sport.cz, Právo

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.