Rubriky:

Atletika

Horká novinka! Bolt bude otcem

23. ledna 2020 14:01 - Kingston

Bývalá atletická superstar Usain Bolt bude otcem. Hvězdný jamajský sprinter a osminásobný olympijský vítěz oznámil radostnou novinku na sociálních sítích.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Chtěl jsem jen říct: KRÁL, nebo KRÁLOVNA je na cestě," vzkázal nejrychlejší muž planety na instagramu, kde zveřejnil fotografii své dlouholeté partnerky Kasi J. Bennettové v rudých šatech a s těhotenským bříškem.

Třiatřicetiletý světový rekordman v bězích na 100 a 200 metrů a jedenáctinásobný mistr světa ukončil atletickou kariéru na světovém šampionátu v Londýně v roce 2017. Potom usiloval o dráhu profesionálního fotbalisty, ale z jeho snahy o získání angažmá například v Austrálii sešlo. Před rokem Bolt oznámil, že se sportem končí a bude se věnovat byznysu. Podniká teď v oblasti elektromobility. S o tři roky mladší přítelkyní tvoří pár pět let.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

I just want to say a KING or QUEEN is about to be HERE. @kasi.b

Příspěvek sdílený Usain St.Leo Bolt (@usainbolt),Led 23, 2020 v 2:03 PST

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.