Rubriky:

Atletika

VIDEO: Sexy rozcvička australské překážkářky hitem internetu

20. července 2012 08:42

Této dívky se předzávodní stres rozhodně netýká. Zatímco její soupeřky se koncentrují na blížící se start, australská překážkářka Michelle Jennekeová baví sebe i diváky tanečky. Podívejte se, jak ladně rozhýbala své tělo při rozběhu na nedávno skončeném juniorském mistrovství světa v Barceloně.

Devatenáctiletá Jennekeová medaili nezískala, ve finále doběhla na pátém místě v čase 13,54 s, ale klip s její sexy rozcvičkou se začal rychle šířit internetovými servery.

Půvabnou překážkářku dobrá nálada neopouštěla ani po doběhu, kdy s úsměvem na rtech objímala soupeřky. Takhle nějak by mělo vypadat heslo „bavte se sportem“ v praxi.

Bohužel, na olympijskou nominaci do australského týmu zatím Jennekeové výkonnost nestačí, ale pokud se bude dál zlepšovat, jistě bude ozdobou atletických mítinků nejen pro svůj překážkářský um.

sob, Právo

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.