Rubriky:

Atletika

Isinbajevová nebude skákat v hale, soustředí se na Moskvu

20. prosince 2012 21:39 - Moskva

Světová rekordmanka a dvojnásobná olympijská vítězka ve skoku o tyči Jelena Isinbajevová vynechá nadcházející halovou sezónu. Ruská atletka se chce plně koncentrovat na letní mistrovství světa na domácí půdě v Moskvě.

 

Michaela Říhová

Třicetiletá Isinbajevová už začala s přípravou na hlavní sezónu, po které chce ukončit kariéru. Ráda by se rozloučila ziskem třetího titulu mistryně světa. Předchozí dva získala v letech 2005 a 2007.

Na dalších dvou šampionátech prožila velké zklamání, po blamáži v Berlíně v roce 2009 a čtvrtém místě na následném halovém MS v Dauhá si dokonce dopřála roční závodní pauzu. Podle představ jí nevyšly ani olympijské hry v Londýně, kde skončila třetí.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.