Živě

Isinbajevová nebude skákat v hale, soustředí se na Moskvu

20. prosince 2012 21:39 - Moskva

Světová rekordmanka a dvojnásobná olympijská vítězka ve skoku o tyči Jelena Isinbajevová vynechá nadcházející halovou sezónu. Ruská atletka se chce plně koncentrovat na letní mistrovství světa na domácí půdě v Moskvě.

 

Michaela Říhová

Třicetiletá Isinbajevová už začala s přípravou na hlavní sezónu, po které chce ukončit kariéru. Ráda by se rozloučila ziskem třetího titulu mistryně světa. Předchozí dva získala v letech 2005 a 2007.

Na dalších dvou šampionátech prožila velké zklamání, po blamáži v Berlíně v roce 2009 a čtvrtém místě na následném halovém MS v Dauhá si dokonce dopřála roční závodní pauzu. Podle představ jí nevyšly ani olympijské hry v Londýně, kde skončila třetí.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.