Rubriky:

Atletika

Rosolová má s desetibojařem Helceletem dcerku Evelin

18. května 2018 13:27 - Praha

Atletka Denisa Rosolová má dcerku Evelin. Jednatřicetileté vicemistryni Evropy v běhu na 400 metrů překážek z roku 2012 se narodila ve čtvrtek v Praze, otcem je desetibojař Adam Sebastian Helcelet.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Sen se stal skutečnosti a já už si skoro 21h užívám téhle lásky! Je to ten nejúžasnější pocit na světě! Stát se mámou! Sice mi holka dala zabrat, vše jsme ale zvládly!" napsala šťastná Rosolová na svém instagramovém profilu.

Rosolová v listopadu oznámila, že je těhotná a končí kariéru. Všestranná atletka zpočátku sbírala medaile ve skoku do dálky, posléze se věnovala víceboji, hladké čtvrtce i překážkám. Jejím největším úspěchem je zlatá medaile z halového ME 2011 v Paříži v běhu na 400 metrů. Čtyřikrát startovala na olympijských hrách.

Helcelet, jehož příjmení bude dcera nosit, je také vicemistrem Evropy, předloni vybojoval desetibojařské stříbro v Amsterdamu.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.