Politici odsouhlasili závěrečný turnaj německé basketbalové ligy

19. května 2020 14:53 - Mnichov

Německá basketbalová liga dostala od politiků souhlas s dokončením sezony finálovým turnajem v Mnichově. Bavorské úřady dnes schválily hygienické a bezpečnostní podmínky, za kterých se v červnu odehraje turnaj deseti týmů, jenž určí mistra.

 

Brynn Anderson, ČTK/AP

Mužstva nyní čekají tři týdny tréninku ve vlastních halách. Poté se přesunou do Mnichova, kde se bude hrát zřejmě od 6. června zhruba tři týdny o ligový titul. Během turnaje budou týmy bydlet v jednom hotelu a nebudou smět mít kontakt s lidmi zvnějšku.

Program turnaje, jenž se odehraje před prázdnými tribunami v hale postavené pro olympijské hry v roce 1972, ještě není definitivně určen. Podle dřívějších návrhů by se mělo hrát ve dvou pětičlenných skupinách a pak by následovala semifinále a finále. Zbylých sedm bundesligových klubů s návrhem dohrát sezonu nesouhlasilo.

Jordanovy boty se vydražily za rekordních 14 milionů korun

V Německu se o víkendu rozehrála jako jedna z prvních v Evropě také fotbalová liga.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: