Basketbalisté Memphisu mají kvůli koronaviru odložené zápasy

21. ledna 2021 20:01 - New York

Vedení NBA odložilo basketbalistům Memphisu příští tři zápasy. Grizzlies se kvůli opatřením proti šíření koronaviru dostali do problémů se sestavou a nemají k dispozici dostatečný počet hráčů. Memphis bude muset sehrát v náhradním termínu na pátek naplánovaný duel v Portlandu, kde už nemohl nastoupit ani k předchozímu středečnímu utkání, a dva domácí zápasy se Sacramentem plánované na neděli a pondělí.

 

Brandon Dill, ČTK/AP

Grizzlies zatím oficiálně oznámili jen jednoho hráče nakaženého koronavirem, postiženým je Jonas Valančiunas. Vedení NBA ale zpřísňuje opatření a snaží se na čas vyřadit z programu celé kluby, v nichž se nákaza objevila. Dosud stačila izolace nakažených a jejich kontaktů, týmy ale mohly dál hrát, pokud měly k dispozici potřebný počet zdravých hráčů.

Celkem bylo v NBA zatím v této sezoně v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru odloženo 20 zápasů. Memphis před nucenou pauzou vyhrál pět zápasů v řadě. Naposledy vybojoval v pondělí vítězství 108:104 nad Phoenixem.

Satoranský po návratu z izolace poprvé trénoval s Chicagem

ČTK

Časová osa: Basketbal

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: