Živě

Dejte si panáka aneb Skákání, posilování, výpady...

7. října 2015 07:00 - Praha

Po dřepech a silových cvičeních s kreativními pomůckami se v našem seriálu dostávají ke slovu koordinační cvičení, uvolňovací a zároveň i posilovací techniky a v neposlední řadě také schody. Pojďte si podle instruktážního videa zacvičit s naší trenérkou, zlepšete svou běžeckou techniku a silovou vytrvalost!

Sport.cz

Výborná koordinační cvičení poskytuje takzvaný žebřík, pomůcka, mezi jejímiž plochami můžeme poskakovat po jedné nebo po dvou nohách do jednodušších či složitějších vzorců. Zařadit můžeme také výpady a zapojit do koordinačních cviků rovněž ruce a posílit tak paže, ale také tělesné jádro.

Kettlebell poskytuje nepřebernou škálu různých cviků. My jej dnes využijeme jednodušším způsobem na posílení paží a ramen a zároveň uvolnění kyčelních kloubů.

Kompenzační cvičení. Zkuste, jestli máte na chobotnici

A na závěr přijdou běhy do schodů - vynikající pomůcka pro upevnění běžecké techniky a zároveň posílení stehen a lýtek. Schody jsou onou pověstnou alfou a omegou každého řádného běžce. Ti nejzkušenější si na závěr cvičení přidají třeba ještě pár sérií se zátěžovou vestou nebo zátěžemi na kotníky či zápěstí.

Běhání.Sport.cz děkuje Hit Fitness Flóra za poskytnutí prostorů pro natáčení.

Silový trénink pro běžce
První díl: Král cviků pro sílu nohou i tvar. Stačí 8 minut dvakrát týdně
Druhý díl: Buďte jako vzteklý pes, aby vás nedostala žena nebo smrt amerických fotbalistů!

kü, Sport.cz

Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Kalendář akcí

Kdykoliv červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2022 únor 2022 březen 2022 duben 2022 květen 2022 červen 2022 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce