Rubriky:

Biatlon

Nejprve kulich, pak plavky. Biatlonová kráska připomněla báječnou zimu a užívá si letní vibrace

22. června 2020 08:48 - Bruneck

Tradičním posezonním ceremoniím neunikne ani v koronavirové době. Pohledná italská biatlonistka Dorothea Wiererová má za sebou další oficiální fotografování s trofejemi, které ulovila v sezoně. Zároveň už se chystá na další zimu.

 

@facebook Dorothea Wierer

Pózování s poháry mělo drobný háček. Chtělo to aspoň trochu zimní kulisu, krásná biatlonistka se tak musela alespoň zčásti ustrojit jako do mrazu. V kulichu předvedla poháry, které získala v sezoně za triumfy ve Světovém poháru. „Ještěže je zima, 30 stupňů," poznamenala s nadsázkou na sítích. Vzápětí na nich předvedla i letní výbavu.

Ostře se však chystá už na sezonu příští. I první soustředění za sebou mají členové italské reprezentace.

https://www.facebook.com/DoroWierer/posts/2648426428747256

https://www.facebook.com/DoroWierer/posts/2650098238580075

Wiererová fanoušky stačí zásobovat fotografiemi, kterými dává pohlédnout za kulisy. I nadále se věnuje biostravě.

https://www.facebook.com/DoroWierer/posts/2643367582586474

Vedle drilu si také užívá slunce. Po ´zimní´ epizodě pózuje ve žlutých plavkách.  „Báječné letní vibrace," poznamenala k další z červnových fotografií.

U tvrdé biatlonové práce ovšem hodlá vydržet nejméně do olympiády v Pekingu 2022, jak se již dříve vyjádřila. Až pak dostane přednost velká rodina. "Klidně bych si dovedla představit i pět dětí," nastínila se smíchem své plány.

vap, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.