Bruální síla v akci. Terminátor mu unikl, veterán českého MMA si podal Poláka

17. března 2019 14:51 - Praha

Osud tomu chtěl jinak. Zápasník MMA Martin Šolc si nechal zajít chuť, zapomněl na Karlose Vémolu, kterého zavál vítr z organizace XFN do stáje Oktagon MMA a v sobotu večer v Brně si podal Poláka Mateusze Ostrowskiho. Boj v kleci vyhrál nakonec na body.

O2 TV Sport

Veterán české MMA scény a jeho souboj s Vémolou, to měl být jeden z taháků pro Brno a organizaci XFN, jenže Terminátor přešel před pár týdny ke konkurenci a vznikl problém. Nakonec se Šolc střel v oktagonu se soupeřem, kterého Vémola v minulém roce vyřídil stylem T.K.O. I druhé měření sil dopadlo pro Čecha, Polák si připsal další porážku.

Ve třetím kole byl Šolc hodně od krve, soupeř ho dostal na zem a měl převahu, jenže předchozí dvě kola ovládl právě český zápasník, a to byl rozhodující faktor pro rozhodčí, kteří duel bodovali. Zde bodoval low kicky a svými pověstnými tvrdými údery pěstmi. „Nahoře byl silnější, to je všechno," okomentoval lakonicky poslední kolo vítěz.

Brněnský hlavní zápas na galavečeru, kam dorazilo odhadem okolo čtyř tisíc fanoušků, obstaral Machmud Muradov, který porazil Švéda Diega Gonzaleze také na body.

Připrava na bitvu, která se nekonala. Martin Šolc se nakonec nepotkal v kleci s Karlosem Vémolou.

Sport.cz

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.