Živě

Ostuda! Neudržel nervy a porval se v zákulisí

18. března 2019 10:01 - Londýn/Praha

Neudržel nervy na uzdě a bude mít problém. Zápasník slavné UFC se popral v zákulisí, když napadl potencionálního soupeře. Američan Jorge Masvidal porazil v Londýně domácího bojovníka Darrena Tilla, když si připsal K.O. Po zápase poskytoval rozhovor, najednou ale odešel a napadl Leona Edwardse, ochranka měla zničehonic práci.

 

Matthew Childs, Reuters

Tahák večera, kde domácí oblíbenec narazil. Boj v postoji, který byl dlouho vyrovnaný. Fanoušci v O2 areně zpívali, skandovali, tleskali, až Masvidal ve druhém kole vyslal smrtící pěst a uspal soupeře. Ten skončil na zádech a byl konec. On utišil 16 tisíc fanoušků v hale.

Úspěch a Američan v hlavní roli. Radost, ovace. To mu ale nestačilo. Když v zákulisí po zápase mluvil pro televizi ESPN, uviděl Edwardse, který měl v Londýně také duel. Povídání přerušil, rozešel se k němu, ruce za zády, pak prostě Angličana trefil a ostuda byla na světě.

„Nemůžu uvěřit, že se tohle stalo. Musíme dělat práci, aby se tohle na našich akcích už nestalo," reagoval prezident UFC Dana White.

Masvidal za zápas v Londýně dostane výplatu 247 tisíc dolarů, ale svým zkratkovitým jednáním může o pár tisíc také přijít.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.