Rubriky:

Bojové sporty

Brutální řežba. Cítím se trochu krvavě, ale je mi skvěle, přiznal šťastný vítěz

18. května 2020 17:56 - Jacksonville/Praha

Žádná vyčkávaná, tohle byla brutální bitva, kde oba zápasníci dali své bojové vášni volnost. Duel mezi Darrenem Elkinsem a Natem Landwehrem nebyl o víkendu na hlavní kartě UFC Fight Night, ale ti dva si přesto v Jacksonville vysloužili velkou pozornost. Oba dohromady předvedli v pérové váze do 66 kilo 513 úderů během patnácti minut.

 

Jasen Vinlove, Reuters

„Je mi dobře, cítím se jako vítězné dítě. Cítím se trochu krvavě, ale je mi skvěle. Není to jen o výhře, ale také o skvělé show pro fanoušky. Jsem připraven bojovat a předvést show," zářil jedenatřicetiletý Landwehr po vítězství.

Přes pět stovek úderů, 239 jich zasáhlo cíl a byly označeny jako signifikantní. Z celé karty zápasníků se žádná dvojice nepřiblížila tomuto pěstnímu ohňostroji v oktagonu. Po konci se radoval Landwehr, ten si připsal 237 úderů, soupeř měl 276 úderů. Oba byli v polovině úspěšní.

Podle fotek je jasné, kam oba mířili, více jak osm z deseti pokusů šlo na hlavu. Američan Landwehr, který má přezdívku Vlak, si připsal premiérovou výhru v UFC. Jeho soupeř s přezdívkou Demage, neboli Škoda, Poničení, utrpěl čtvrtou ztrátu v řadě. Oba dostáli svým přízviskům. „Viděl jsem zápas a myslel jsem si, že jsem jistě vyhrál první a třetí kolo," reagoval poražený.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

CLARKSVILLE TILL I DIE. STB TO TO BONE

Příspěvek sdílený natethetrain (@natethetrain),Kvě 16, 2020 v 6:46 PDT

„Můj manažer mi zavolal ohledně zápasu s Darrenem Elkinsem, věděl jsem, s kým bojoval. Porazil spoustu dobrých lidí a bojoval s mnoha zápasníky. Myslím, že jsem ho porazil docela šikovně. Právě jsem dokázal, že jsem jeden z nejelitnějších bojovníků na planetě," je přesvědčený Landwehr, který patři mezi zápasníky, jenž umí předvést show, což už dokazoval při zápasech pod organizací M-1 Challenge.

lik, Sport.cz